Opis stanowiska pracy

KIEROWNIK ROBÓT

ZAKRES GŁÓWNYCH OBOWIĄZKÓW:
• pełnienie funkcji kierownika robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
• bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót
• wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
• zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót
• organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
• odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową
• zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie; w tym minimum 5-letniego na stanowisku Kierownik Robót
• wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: Budownictwo
• posiadania zgodnych z wymogami prawnymi Uprawnień Budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
• znajomości przepisów prawa budowlanego
• wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
• umiejętności komunikacji i dzielenia się informacją
• umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywności i umiejętności negocjacyjnych
• znajomości obsługi komputera w zakresie środowiska Windows
• mobilności geograficznej – dodatkowy atut

Prezentacja firmy

WITEX Imp. Exp. działa na rynku od ponad czterdziestu lat, cieszą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie