Opis stanowiska pracy

Dział Energetyki Mensys Polska skupia się na rekrutacji na specjalistyczne stanowiska menedżerskie średniego i wyższego szczebla, oraz specjalistyczne/eksperckie w specjalizacjach obejmujących szeroko-pojętą energetykę, poprzez energetykę konwencjonalną, energetykę odnawialną, Oil & Gas / przemysł petrochemiczny, budownictwo i górnictwo.

Dla naszego klienta – jednej z największych spółek budowlanych na rynku poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Robót

Zadania:

  • koordynacja i delegowanie zadań na powierzonym terenie
  • nadzorowanie i kontrola jakości realizowanych robót na budowie
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w projektach o wielomilionowych budżetach
  • Rozwój w strukturze firmy
  • Ubezpieczenie na życie oraz bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym środowisku

Wymagania

• wykształcenie wyższe - profil budownictwo ogólne

• minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót przy realizacji inwestycji w zakresie budownictwa kubaturowego

• uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

• Znajomość programów: MS Project, AutoCAD

Prezentacja firmy

Mensys Polska jest oddziałem szwajcarskiej agencji rekrutacyjnej Mensys ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie