Kierownik robót

BIT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BIT Sp z o.o. jest wykonawcą inwestycji stanów surowych budynków przemysłowych i mieszkalnych dla dużych Generalnych wykonawców oraz Inwestorów. Obecnie realizuje 3 projekty budynków wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 40 tys. m2.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca w delegacji na terenie całej Polski

Zakres odpowiedzialności:

  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, z przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • Dokonywanie zamówień materiałowych
  • Kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • Sporządzanie bieżących raportów z realizacji inwestycji na potrzeby spółki
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Kontraktów i Kierownikiem Budowy
  • Współpraca z nadzorem Zamawiającego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym lub techniczne z uprawnieniami
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

Wynagrodzenie od 5 tys. netto plus premie powiązane z jakością prac

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@bit-bud.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 724 600 660

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca