Opis stanowiska pracy

Firma BWG EBIT Sp. z o. o. z siedzibą Plac Rodła 8 70-419 Szczecin
poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierownik Robót
Miejsce pracy: Polska, woj. zachodniopomorskie

Opis stanowiska
• Kierowanie i nadzorowanie realizacji robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
• Odpowiedzialność za jakość, terminowość i dyscyplinę finansową podczas realizacji inwestycji
• Zarządzanie i nadzorowanie zespołem pracowników na budowach
• Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z prawem budowlanym
• Stała współpraca z Zamawiającym (Inwestorem) oraz bieżące raportowanie
• Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
• Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy przy budowie budynków
• Dyspozycyjność
• Znajomość pakietu Microsoft Office, znajomość programów NORMA lub AutoCAD
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia kandydata
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

BWG EBIT Sp. z o.o. działa od roku 2002 na terenie Szczecina, akt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie