Opis stanowiska pracy

Firma budowlano montażowa
o ustalonej pozycji na rynku w budownictwie przemysłowym i energetycznym,
działająca od 1992 roku,
zatrudni:

Kierownika robót z uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

Wymagania:

-wykształcenie wyższe techniczne lub technikum budowlane
-min. 5 lat pracy na stanowisku kierownika robót
-zdolności organizacyjne i umiejętność współpracy
-duże zaangażowanie w pracy
-dyspozycyjność (budowy w całej Polsce i za granicą)
- doświadczenie w wykonywaniu sieci zewnętrznych

Aplikacje wraz z CV prosimy wysyłać
do dnia 31.07.2013 r.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą budowlano-montażową, działającą na rynku od 1992, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie