Opis stanowiska pracy

Dział Energetyki Mensys Polska skupia się na rekrutacji na specjalistyczne stanowiska menedżerskie średniego i wyższego szczebla, oraz specjalistyczne/eksperckie w specjalizacjach obejmujących szeroko-pojętą energetykę, poprzez energetykę konwencjonalną, energetykę odnawialną, Oil & Gas / przemysł petrochemiczny, budownictwo i górnictwo.

Dla naszego Klienta firmy działającej w obszarze generalnego wykonawstwa w branży infrastrukturalnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIKA ROBÓT ZIEMNYCH

Zakres obowiązków:

• nadzorowanie jakości realizowanych robót (nasypy, wykopy, wzmocnienie podłoża, stabilizacje) oraz prowadzenie dziennika budowy

• koordynowanie i rozdzielanie robót na powierzonym odcinku

• planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji

• monitorowanie założonego budżetu,

• uczestnictwo przy negocjacjach oraz przy wyborze podwykonawców,

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne ze wskazaniem na profil drogowy

• doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót ziemnych

• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej

• odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań

• komunikatywność i umiejętności przywódcze (zarządzania zespołami)

• mobilność i dyspozycyjność

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim.

Zaznaczamy, że na wstępnym etapie selekcji będziemy mogli odpowiedzieć zakwalifikowanym kandydatom.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Mensys Polska jest oddziałem szwajcarskiej agencji rekrutacyjnej Mensys ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie