Kierownik robót telekomunikacyjnych

Pol-Net Sp. j.

93-479 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma POL-NET z siedziba w Łodzi działająca w branży telekomunikacyjnej przyjmie do pracy osobę na stanowisko :
Kierownik Robót

Zakres obowiązków:

Kierowanie i nadzór nad realizacją robót (możliwe realizacje projektów na terenie całego kraju)
Sporządzanie sprawozdań zestawień, wykazów
Zamawianie materiałów i dbałości o ich prawidłowe wbudowanie
Utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem, podwykonawcami(w zakresie geodezji , projektantami)oraz instytucjami mającymi wpływ na realizację robót budowlanych
Przekazywanie wykonanych zadań inwestorowi

Wymagania

Wykształcenia średniego lub wyższego -preferowana specjalność telekomunikacyjna lub drogowa.
Uprawnień budowlanych wykonawczych w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.
Minimum 1-rocznego doświadczenia w realizacji robót polegających na budowie kanalizacji teletechnicznych przeznaczonych do zabudowy kablami telekomunikacyjnymi lub światłowodowymi
Znajomości pakietu biurowego w szczególności Excel
Znajomość obsługi programu AutoCad
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobrej organizacji pracy
Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Firma POL-Net zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja