Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych - w zakresie: sieci zewnętrznych, instalacji i urządzeń sanitarnych: wod-kan, gaz, c.o., wentylacja, klimatyzacja,
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • Udział w procesie oferowania,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań, sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w specjalności sanitarnej,
  • Uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (bez ograniczeń) oraz członkostwa we właściwej terytorialnie izbie samorządu zawodowego,
  • Min. 5-letniego doświadczenia (po uzyskaniu uprawnień budowlanych) w kierowaniu robotami budowlanymi w posiadanej specjalności, w tym polegającymi na budowie lub przebudowie min. 2 budynków użyteczności publicznej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji,
  • Dyspozycyjności.

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie