Kierownik Robót Sanitarnych

CPL Jobs Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Lokalizacja: Szczecin

Dla naszego Klienta, znanej foimy z branży budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownik Robót Sanitarncyh na kontrakt przemysłowy/energetyczny

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynacja robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót instalacyjnych,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Wsparcie Kierownika Budowy,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,
  • Uzgadnianie projektów wykonawczych z zamawiającymi,
  • Prowadzenie przetargów i negocjacji z podwykonawcami,
  • Rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne,
  • Uprawnienia wykonawcze w zakresie sieci i instalacji HVAC,
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane przy realizacji projektów ekologicznych, energetycznych,
  • Umiejętność zarządzania projektem,
  • Samodzielność oraz doskonała organizacji pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwóju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.