Kierownik robót sanitarnych

Sanit Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Sanit Polska Sp. z o.o. Sanit Polska Sp. z o.o. Sanit Polska Sp. z o.o. Sanit Polska Sp. z o.o. Sanit Polska Sp. z o.o.
SANIT Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży instalacji sanitarnych, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań w sektorze prywatnym, instytucjonalnym oraz przemysłowym. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.
SANIT Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Praca w Mannheim, Niemcy

Nasze wymagania na stanowisku:

  • Kierowanie pracami z zakresu instalacji sanitarnych.
  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót sanitarnych – minimum 3 lata.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów z zakresu instalacji sanitarnych w budownictwie wielorodzinnym (instalacje grzewcze, wentylacyjne, wody ciepłej i zimnej oraz kanalizacji).
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie, w tym słownictwa branżowego.
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych rozwiązań branży sanitarnej.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office, AutoCAD.
  • Umiejętność zarządzania, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i skrupulatność.
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracami instalacji sanitarnych na budowie. Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu.
  • Prowadzenie prac zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramu i w zgodzie z przepisami prawa budowlanego.
  • Prowadzenie kompletnej dokumentacji budowlanej.
  • Kontrola budżetu oraz rozliczeń.
  • Współpraca z zamawiającym, projektantami i ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 11 000 do 14 000 zł netto.
  • Możliwość otrzymania premii.
  • Stała praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pełnoetatową umowę, ubezpieczenie.
  • Własne biuro bezpośrednio na miejscu wykonywania kontraktu, narzędzia pracy.
  • Zakwaterowanie na koszt Pracodawcy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.