Kierownik Robót Sanitarnych

Eltrix Energia

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie robót budowlano – montażowych :
    1. przejęcie placu budowy i przygotowanie zaplecza.
    2. określenie zasad organizacyjno-porządkowych i bhp budowy ,
    3. przejmowanie i przekazywanie frontów robót podwykonawcom w oparciu o zawarte umowy, koordynacja podwykonawców i dostawców zgodnie z przyjętym harmonogramem prac i dostaw. Nadzór nad zgodnością dostaw i przekazywaniem materiałów do montażu.
  • Zarządzanie zespołem realizacji projektu (podwykonawcy, inżynierowie budowy , brygadziści, itp.)
  • Dbałość o jakość i terminowość
  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • stabilne zatrudnienie
  • nowoczesne narzędzia pracy ( telefon , laptop , najnowsze oprogramowanie)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych , sanitarnych ( ciepło , chłód )
  • Uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych
  • Kilkuletnie doświadczenie związane z realizacją projektów (np. modernizacja sieci cieplnej , kotłownie , wentylacja , klimatyzacja , woda lodowa , kogeneracja)
  • Znajomość zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z ciepłem, chłodem , wentylacją, kogeneracją.
  • Doświadczenie w realizacji projektów za pomocą zasobów własnych oraz podwykonawców zewnętrznych.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu
  • Podstawowa znajomość prawa energetycznego i budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie