Kierownik robót sanitarnych (mikrotuneling)

POLAQUA Sp. z o.o.

Piastów, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Piastów

W związku z prowadzonym projektem budowy sieci kanalizacji, poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych (kolektor kanalizacyjny)
Lokalizacja: Piastów k. Pruszkowa

ZADANIA:

• nadzór nad robotami sanitarnymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną;
• zarządzanie podległym zespołem oraz współpracującymi podwykonawcami;
• nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości;
• kontrola budżetu projektu, w tym prowadzenie finansowych rozliczeń inwestycji;
• bieżąca współpraca z Dyrekcją Kontraktu oraz przedstawicielami Zamawiającego w celu prawidłowej realizacji projektu.

WYMAGANIA:

• ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku sanitarnym;
• uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
• łącznie co najmniej 24-miesięczne doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót sanitarnych przy budowie lub przebudowie sieci kanalizacyjnej wykonanej metodą bezwykopową, w tym przy realizacji co najmniej jednej roboty budowlanej, obejmującej budowę lub przebudowę w technologii bezwykopowej (mikrotuneling) kolektora kanalizacyjnego o średnicy nie mniej niż DN800 i długości co najmniej 3000 metrów;
• znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
• praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych;
• umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
• umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
• wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.