Opis stanowiska pracy

  • bieżące nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  • bieżące kontrolowanie robót wykonywanych przez podwykonawców oraz siły własne w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną i harmonogramami,
  • organizowanie robót zgodnie z przepisami BHP, PPOŻ i prawem budowlanym,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitorowanie kosztów budowy, w tym prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami,
  • negocjacje z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zbierania ofert i dokonywania wszelkich ustaleń technicznych,
  • raportowanie stanu realizacji budowy,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji budowy.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność koordynowania robót i prowadzenia projektu zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP oraz polskim prawem budowlanym,
  • dyspozycyjność i samodzielność w pracy,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Mosty-Poznań Sp. z o.o. jest firmą działająca w sektorze usług budowlany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie