Kierownik Robót/Majster Budowy

Skupaj Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do nadzoru i koordynacji prac budowlanych. Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, udział w realizacji ciekawych inwestycji wykonanych w konstrukcji stalowej i żelbetowej oraz współpracę z doświadczonym zespołem.

Główne zadania i obowiązku:
• przygotowanie i organizacja budowy,
• kontakty z podwykonawcami,
• nadzór nad zgodnością prac z dokumentacją techniczną, obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, harmonogramem, sztuką budowlaną i wiedzą techniczną.

Wymagania

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów,
• umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość oprogramowania MS Office,
• mile widziane doświadczenie w pracy na budowie,
• mile widziane uprawnienia budowlane.

Prezentacja firmy

Spółka SKUPAJ to firma z tradycjami, która powstała w wyniku połą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca