Kierownik Robót Konstrukcyjno Budowlanych/ Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;
  • bezpośredni nadzór i koordynacja prac podwykonawców;
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót;
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac;
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac;
  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo;
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń oraz aktualna przynależność do izby inżynierów;
  • praktyczna znajomość Prawa Budowlanego;
  • dobra znajomość obsługi programów: MS Office, w szczególności MS Excel, AutoCAD, Norma PRO;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów;
  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu;
  • praca również w delegacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji;
  • telefon; komputer przenośny + Internet; samochód.

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis