Kierownik robót kolejowych

CPL Jobs Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Lokalizacja: Śląsk

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w budownictwie infrastrukturalnym poszukujemy Kierownika/Koordynatora Robót Kolejowych

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku,
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w kolejowej;
  • doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii kolejowych;
  • mobilność na terenie kraju,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pracę przy ciekawych kontraktach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.