Kierownik Robót Elektrycznych

CPL Jobs Sp. z o.o.

woj. pomorskie, pomorskie

Lokalizacja: woj. pomorskie

Dla naszego Klienta, znanej firmy budowlanej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownik Robót Elektrycznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych,
  • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie,
  • tworzenie harmonogramów robót,
  • nadzór nad pracą podwykonawców,
  • kontrola nad techniczną dokumentacją inwestycji.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • uprawnień budowlanych w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń,
  • ukończonych studiów wyższych na kierunku elektrycznym,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym przy prowadzeniu robót elektrycznych podczas realizacji projektów budowlanych
  • znajomości języka angielskiego- mile widziana,

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.