Kierownik Robót Elektrycznych

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy która działa w branży budowlanej już 60 lat szukamy Kierownika Robót Elektrycznych.

Zakres obowiązków:
- praca przy nadzorowaniu i organizowaniu robót elektrycznych
- praca przy budowie obwodnicy Wałcza

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
- minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych

Oferujemy:
- zatrudnienie na 2 lata - budowa obwodnicy Wałcza
- umowa o pracę
- zatrudnienie na stałe dla dobrego Pracownika przy realizacji innych inwestycji budowlanych
- wynagrodzenie do ustalenia

Zapewniamy zakwaterowanie lub zwrot kosztów noclegu - do ustalania

Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie