Kierownik Robót Elektrycznych

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • Nadzorowanie i koordynacja robót elektrycznych prowadzonych na budowie
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • Kontrola budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
  • Opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.