KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

A&S Montagetechnik GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

- bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości,

- analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,

- rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

- wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym

- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych
- doświadczenie przy pracach związanych rozdziałem energii
- dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów
- uprawnienie wykonawcze elektryczne bez ograniczeń

Prezentacja firmy

Unsere Firma ist im Jahre 2006 als Montagefirma gegründet worden ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca