Kierownik robót elektrycznych

ELEKTRO-MAX Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ELEKTRO-MAX MOROŃSKI SP. Z O.O. (Wcześniej pod nazwą P.M. ELEKTRO-MAX Piotr Moroński), to polska firma świadcząca usługi w zakresie instalacji elektrycznych na rynku krajowym od 2005r,

Opis stanowiska:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w zakresie powierzonych robót branży elektrycznej w sposób zgodny z prawem budowlanym, procedurami obowiązującymi w Spółce oraz w oparciu o wymagania
  • kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • wybór wykonawców i dostawców,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych podwykonawców branży elektrycznej, odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte umowy,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika,
  • min. 5 letnie doświadczenie w branży budowlanej,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej,
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • mile widziana znajomości MS Project,
  • prawo jazdy kat B.
  • umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma świadcząca usługi w zakresie instalacji elektrycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka