Kierownik Robót Elektrycznych

Hexa Network S.A. Sp.k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• nadzór nad realizacją robót w zakresie robót elektrycznych,

• organizacja i koordynacja prac na budowie,

• weryfikacja projektów pod kątem wykonawstwa instalacji elektrycznych,

• analiza rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych,

• planowanie inwestycji uwzględniając standardy firmy na etapie projektowania,

• weryfikowanie podwykonawców i optymalizacja rozwiązań kosztowych i technicznych,

• analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie rozwiązań zamiennych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne

• posiadanie uprawnień budowlanych elektrycznych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych wraz z wpisem do PIIB, umożliwiające dokonywanie wpisów do dziennika budowy

• znajomości prawa budowlanego,

• umiejętności nadzoru i koordynacji procesu budowlanego,

• umiejętności kosztorysowania i wyceny robót,

• biegłej obsługi komputera (Excel, AutoCad)

Oferta pracodawcy:

• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

• opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych

• pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole na terenie Warszawy

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką, która profesjonalnie zajmuje się:<br/><br/>• pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie