Opis stanowiska pracy

Firma INSTALATOR zatrudni kierownika robót elektrycznych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy lub kierowaniu robotami przy sieciach nN i SN - kablowych i napowietrznych

- umiejętność kierowania zespołem.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, istalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń.

Osoby spełniające powyższe wymagania proszę o przesłanie CV .

Prezentacja firmy

Nasza Firma oferuje realizację całego procesu inwestycyjnego zacz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie