KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Hoffman A.D. Sp. z o.o.

54-055 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • Koordynowanie pracami brygad montażowych oraz podwykonawców
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem, dokumentacją techniczną, harmonogramem, normami jakości, przepisami BHP i sztuką budowlaną
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
  • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań
  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót
  • Prowadzenie dokumentacji nadzorowanej inwestycji oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót inwestorowi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym (preferowana specjalizacja: instalacje wysokiego i średniego napięcia)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót elektrycznych przy realizacji dużych inwestycji
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w pracach instalacyjnych lub przy wdrożeniach i uruchomieniach systemów sterowania
  • Znajomość oprogramowanie MS Office (Word, Excel)
  • Posiadanie świadectw kwalifikacji E i D
  • Dyspozycyjność, w tym możliwość pracy w delegacji
  • Umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w energetyce mile widziane
  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Prezentacja firmy

www.hoffman.wroc.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca