Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z liderów wśród generalnych wykonawców, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych na dużą inwestycję z obszaru budownictwa energetycznego.

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Nadzór nad pracami na budowie – prace montażowe i podłączeniowych instalacji elektrycznych
  • Nadzór nad pracami podległego zespołu pracowników – praca w środowisku międzynarodowym
  • Uczestnictwo oraz prowadzenie odbiorów cząstkowych i końcowych prac
  • Weryfikacja planów kontroli jakości i badań
  • Sprawdzanie dokumentacji jakościowej, technicznej i powykonawczej na dostarczane na budowę materiały/elementy /urządzenia
  • Uczestnictwo w odbiorze instalacji, urządzeń i obiektów wraz z wykonaniem i kompletowaniem dokumentacji odbiorowej zgodnie z planem kontroli jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji do odbiorów częściowych, końcowych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Współpraca z kierownikami robót, projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami innych branż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowach energetycznych/przemysłowych. Preferowane w branży Oil&Gas lub w przemyśle petrochemicznym
  • Uprawnienia budowlane w branży elektrycznej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.