Kierownik robót elektrycznych/ Kierownik projektu

Inet System

Sieradz, 98-200, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- nadzór i koordynacja prac w zakresie instalacji niskoprądowych oraz elektrycznych
- analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
- współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
- kontrola budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
- prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
- opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji.

Wymagania

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe elektryczne, elektroniczne lub telekomunikacyjne

- posiadanie świadectwa kwalifikacji E+D oraz uprawnień budowlanych;

- umiejętność rozwiązywania problemów

- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót elektrycznych mile widziane

- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych (mile widziane) lub gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

- umiejętność kosztorysowania robót branżowych,

- biegła znajomości obsługi MS Office, MS Project, AutoCAD. Oraz programów kosztorysowych

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód itp.)

- ciekawą pracę w zespole zróżnicowanym pod względem doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Firma INET System oferuje usługi związane z kompleksową realizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis