KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH

Inet System

Sieradz, 98-200, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- nadzór i koordynacja prac w zakresie instalacji niskoprądowych oraz elektrycznych
- analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
- współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
- kontrola budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
- prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach,
- opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji.

Wymagania

Wymagania:
• wyższe wykształcenie elektryczne, elektroniczne lub telekomuniakcyjne
• posiadanie świadectwa kwalifikacji E+D oraz uprawnień budowlanych;
• umiejętność rozwiązywania problemów
• doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót elektrycznych
• mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych lub gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
• umiejętności kosztorysowania robót branżowych,
• biegłej znajomości obsługi MS Office, MS Project, AutoCAD. Oraz programów kosztorysowych

Prezentacja firmy

Firma INET System oferuje usługi związane z kompleksową realizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis