Kierownik Robót Drogowych

IJ Poland Sp. z o.o..

Kraków, małopolskie

In Job jest rezultatem ponad 10 lat doświadczenia zdobytego w zakresie rekrutacji. Szukamy ludzi uzdolnionych i pozwalamy im rozwijać się i wejść na ścieżkę zawodową, która zadowala wymogi zarówno ich jak i naszych klientów.

Dzięki naszym zdolnościom wielobranżowym, wyspecjalizowanemu doradztwu w wielu wyspecjalizowanych dziedzinach oraz spersonalizowanej rachunkowości handlowej proponujemy szkolenia, kontakty i odpowiednie warunki dla nieustannego rozwoju zawodowego tych, którzy nam zaufają. Jesteśmy międzynarodową firmą z 25 filiami w 8 krajach.

Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy budowlanej realizującej prestiżową inwestycje budowlaną (terminal portu lotniczego) w Krakowie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Koordynacja i bieżąca współpraca z podwykonawcami,
  • Zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria lądowa, budownictwo, konstrukcje budowlane),
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót - warunek konieczny
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności Drogowej
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dot. budownictwa,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra albo bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowy atutem.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowa o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej Firmie,
  • Udział w dużym i prestiżowym projekcie budowlanym.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim - warunek konieczny