Kierownik robót drogowych

FPP Enviro Sp. z o.o.

00-679 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

•Nadzór techniczny i jakościowy oraz ilościowy nad realizacją robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
•Nadzór nad terminowością realizacji robót
•Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
•Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
•Planowanie dostaw materiałów
•Prowadzenie negocjacji z dostawcami, podwykonawcami
•Sporządzanie kosztorysów / ofertowanie
•Przygotowywanie dokumentów (przedmiary, obmiary, protokoły, dokumentacji powykonawczej)
•Raportowanie realizacji budowy

Wymagania

•Wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo drogowe i/lub pokrewne
•Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
•Minimum 3 lata doświadczenia w nadzorze i prowadzeniu robót budowlanych
•Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w delegacji
•Bardzo dobra znajomość branży budowlanej (generalnych wykonawców, podwykonawców, itp.)
•Czynnego prawa jazdy kat. B
•Udokumentowana znajomość języka angielskiego
•Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie przy realizacji inwestycji drogowych klasy S i A.

Prezentacja firmy

Firma FPP Enviro (dawne FPP Consulting) rozpoczęła działalność w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie