Kierownik robót - budownictwo mieszkaniowe

Budopolex Sp. z o.o.

40-092 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik budowy/robót

Miejsce pracy Katowice

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

planowanie i organizacja placu budowy,
nadzór nad realizacją prac zgodnie z wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfikacją techniczną,
zamawianie materiałów budowlanych, obiór i przekazywanie do wykonawców,
stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,
prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
zarządzanie zespołem pracowników
Wymagania:

warunki konieczne:

Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej zdobyte minimum 3 lat temu
Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy
wykształcenie wyższe
dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Dobre warunki i narzędzia pracy
Praca w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwością rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie