kierownik robót budowlanych

P.P.U.H. Budo-Mat

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlano-remontowa z siedzibą w Sosnowcu zatrudni pracownika do kierowania robotami na terenie woj. śląskiego. Wykonujemy prace budowlane głównie na obiektach przemysłowych kopalń.

Wymagania

wykształcenie wyższe, znajomość obsługi komputera ,znajomość programu world i exel, dobra znajomość rysunku technicznego, prawo jazdy kat.B , dobra organizacja pracy, dyspozycyjność ,rzetelność , preferowane osoby posiadające uprawnienia w zakresie budowlanym wydane przez OUG

Prezentacja firmy

Firma budowlano-remontowa obiektów przemysłowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
1 750PLN - 999 999PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie