KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Agnes S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,

- koordynowanie robót na powierzonym odcinku,

- określenie kryteriów jakościowych dla realizowanego zadania, ich uzgadnianie i egzekwowanie,

- odpowiedzialność za terminowość,

- prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z prawem budowlanym,

- stała współpraca z klientem (inwestorem) oraz bieżące raportowanie,

- monitorowanie postępów prac,

- bieżące przygotowywanie sprawozdań i raportów

- dyspozycyjna praca na terenie Polski, np. Poznań i okolice, Łódź, Olsztyn, Kraków, Warszawa

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane o profilu sanitarnym,

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych,

- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót budowlanych,

- doświadczenie w kierowaniu projektem budowlanym od pozyskania do finalizacji,

- doświadczenie w budowaniu oferty dla klienta,

- mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów budowlanych oraz w prowadzeniu negocjacji z klientami

i podwykonawcami,

- min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów (poparte sukcesami),

- rozwinięte zdolności interpersonalne,

- dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów,

- umiejętność planowania pracy pod presją czasu,

- biegła obsługa komputera (MSProjekt, AutoCAD),

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AGNES S.A. w oparciu o znajomość rynku, doświadczanie i innowacyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria