Kierownik Robót Budowlanych

Via Polonia S.A.

cała Polska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

VIA POLONIA jest prężnie działającą grupą budowlano-inwestycyjną. Działalność grupy oparta jest 4-ch filarach - podstawowych obszarach aktywności biznesowej:
1. Budownictwo infrastrukturalne;
2. Działalność deweloperska;
3. Geotechnika i geoinżynieria;
4. Działalność inwestycyjna;

Poszukuje pracowników na stanowisko

KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH w
branży konstrukcyjno budowlanej (Ekrany akustyczne)

Oferujemy:

• zatrudnienie na etat lub na zasadzie współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie.
• ciekawą pracę w niepowtarzalnym zespole ludzi,
• udział w rozwoju firmy,
• możliwości rozwoju,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego z aktualnym zdjęciem

Wymagania

Wymagania:
• uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
• samodzielność, operatywność, dyspozycyjność, komunikatywność, niekaralność,
• obsługa MS Office i AutoCad,
• prawo jazdy kat. B.

dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe przy realizacji ekranów akustycznych.

Prezentacja firmy

Via Polonia S.A. jest wysoce specjalistyczną firmą inżynierską, która r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie