Human & Hunter Sp. z o.o.

Kierownik Regionalny

Miejsce pracy: Poznań

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Regionalny

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa i kierowanie podległą strukturą;
  • Koordyncja postępu prac związanych z jakością, outsouringiem;
  • Obsługa kluczowych klientów;
  • Nadzór nad działalnością placówek;
  • Kontakt z klientami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość branży automotive;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cele.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop);
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.