Opis stanowiska pracy

Firma z Olkusza w branży budowlanej specjalizującej się
wykonywaniu boisk sportowych, orlików, placów zabaw
szuka doświadczonego kierownika -koordynatora robót budowlanych
wymagania:
◾Min. 3-letniego doświadczenia w kierowaniu robotami budowlanymi hal sportowych w tym mile widziane w branży układania podłóg drewnianych, wykładzin sportowych
itp.
◾znajomości nowoczesnych technologii budowlanych,
◾doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, spisywaniu protokołów częściowych/końcowych
◾doświadczenia w nadzorze nad jakością robót wykończeniowych
◾wyższego wykształcenia budowlanego,
◾umiejętności kierowania zespołem

Kandydat powinien cechować się:
- uczciwością, zaradnością, posiadać prawo jazdy kat. B,
- posiadać umiejętność koordynacji i nadzoru nad kilkoma budowami jednocześnie.
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu surowców

Prezentacja firmy

Firma z Olkusza w branży budowlanej specjalizującej się <br/>wyko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie