Kierownik realizacji Robót w branży mechanicznej

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

02-981 Warszawa, mazowieckie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-981 Warszawa

Objęcie ww. stanowiska wiąże się z nadzorem nad realizacją prac / projektów mechanicznych na obiektach przemysłowych w zakresie mechanicznym u obecnych i przyszłych klientów firmy z branży energetycznej (wytwórstwo). W istotnej większości ww. prace dotyczą usług serwisowych, remontowych i modernizacyjnych na istniejących u klientów systemach / układach / urządzeniach technologicznych.

ZADANIA:

• Udział w procesie ofertowania (wyceny, kosztorysy)

• Opracowywanie wymaganej dokumentacji realizacji robót (projektu), w tym harmonogram, budżet, POR, BIOZ, POŚ, PZJ itp

• Nadzór nad opracowaniem projektów technicznych wykonawczych,

• Planowanie, organizowanie i nadzór nad wykonawstwem robót

• Monitorowanie podstawowych KPI realizowanych robót / optymalizowanie kosztów robót

• Rozliczanie końcowe projektów oraz opracowywanie dokumentacji poprojektowej

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym

• Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów/prac technicznych w przemyśle i/lub energetyce

• Znajomość technologii prac mechanicznych dla branży energetycznej

• Praktyczna znajomość wyceny i kosztorysowania prac mechanicznych

• Doświadczanie w doradztwie technicznym dla klientów, pozyskiwaniu robót dodatkowych

• Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci)

• Bardzo dobra znajomość MS Office, mile widziany MS Project i AutoCAD, SAP

• Zdolności organizacyjne oraz praktyka w kierowaniu ludźmi

• Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

• Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy

• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów pozapłacowych

• Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.