Kierownik realizacji robót w branży izolacji przemysłowych

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

ZADANIA:

  • Sporządzanie obmiarów, wycen, kosztorysów na poczet procesu ofertowego
  • Opracowywanie wymaganej dokumentacji realizacji robót (projektu), w tym harmonogram, budżet, POR, BIOZ, POŚ, PZJ itp
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad wykonawstwem robót
  • Zarządzanie i alokacja zasobów (ekipy własne i podwykonawcy)
  • Rozliczanie końcowe projektów oraz opracowywanie dokumentacji poprojektowej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o kierunku budowlanym lub mechanicznym
  • minimum 3 lata doświadczenia jako kierownik budowy/ kierownik projektu

                                                       lub

  • minimum 5 lat doświadczenia jako brygadzista w branży izolacji/ mistrz budowy
  • doświadczenie w realizowaniu projektów serwisowo - remontowych w przemyśle w branży izolacyjnej lub okrętowej
  • umiejętność kierowania zespołami wykonawczymi (pracownicy właśni oraz podwykonawcy)
  • umiejętność współpracy z partnerami biznesowymi (klienci, dostawcy, podwykonawcy)
  • bardzo dobra znajomość: MS Office
  • operatywność, zdolności organizacyjne
  • rzetelność i profesjonalizm w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.