Kierownik Przygotowania Kontraktów

Agencja Headhunters

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10097.
Aktualnie dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa budowlanego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Przygotowania Kontraktów.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:
• nadzór realizowanych przez Spółkę kontraktów,
• sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
• współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
• optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych projektów,
• prowadzenie analizy harmonogramu i postępu projektów,
• analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów projektów,
• zarządzanie budżetem i harmonogramem inwestycji,
• okresowe raportowanie.

Wymagania

• wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo ogólne,
• minimum 10 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
• znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych,
• doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami,
• umiejętność kontroli kosztów prowadzonych projektów,
• profesjonalna organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• uczestnictwo w ciekawych projektach,
• stabilną pracę.
Prosimy o wpisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)" .
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie