kierownik przedszkola po pedagogice specjalnej

Przedszkolaki s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy
posiadającej dyplom z zakresu pedagogiki specjalnej (w celu współorganizowania
kształcenia uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia
specjalnego) osoby, która obejmie stanowisko kierownicze i pomoże w
sprawach organizacyjnych i zarządzaniu naszym przedszkolem. Do obowiązków
nowego kierownika należeć będzie także dbanie o przyjazną atmosferę w naszej
placówce, nawiązanie i utrzymanie
świetnych relacji z rodzicami, oraz, w miarę potrzeb, otoczenie opieką dzieci
ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadząc przy tym właściwą
dokumentację.

Wybrane obowiązki:

- czuwanie nad grafikiem nauczycieli oraz planem dnia przedszkolaka,

- organizowanie pracy placówki, w tym także atrakcji, wycieczek, zajęć
dodatkowych,

- koordynacja bieżących spraw placówki, rozwiązywanie nagłych problemów,

- dbanie o dobry wizerunek placówki,

- spotkania z rodzicami,

- korespondencja mailowa z rodzicami,

- znajomość oferty przedszkola i umiejętne opisywanie jej nowym rodzicom,

- pomoc w prowadzeniu dokumentacji, współpraca z przedszkolnymi specjalistami,

- wspomaganie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w ich codziennym życiu przedszkolnym,

- w miarę potrzeb pomoc w grupach,

Wymagania

Niezbędne kwalifikacje, umiejętności, cechy:

- kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

- uśmiech, pogoda ducha, pozytywne nastawienie, zaangażowanie w pracę,

- szacunek do dzieci, stawianie ich potrzeb na pierwszym miejscu,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- doświadczenie w pracy w przedszkolu,

- znajomość prawa oświatowego w zakresie przedszkoli niepublicznych,

- wiedza na temat rozwoju dziecka, jego możliwości i potrzeb na danym etapie rozwoju,

- odnajdywanie się w trudnych bądź stresujących sytuacjach,

- egzekwowanie wypełniania codziennych obowiązków przez pracowników placówki,

- dostarczenie zaświadczenia o niekaralności,

- mile widziane ukończone studia lub kursy z zakresu zarządzania oświatą oraz kurs kierownika wycieczek

Oferujemy:

- umowę o pracę – ¾ etatu,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- pracę już od kwietnia

Wybrane osoby
zaprosimy na rozmowę.

Prezentacja firmy

\"Przedszkolaki\" to niepubliczne przedszkole na warszawskim Tarc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia