Opis stanowiska pracy

Jesteśmy autoryzowanym partnerem lidera na rynku energooszczędności w Polsce, wprowadzającego rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii dla domów i firm.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży do współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą na terenie całego kraju

Doradca Klienta – Fotowoltaika

Zadania:

  • Pozyskiwanie, oraz aktywna obsługa klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich firm i przedsiębiorstw,
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym kanale dystrybucji

Oferujemy:

  • dynamiczną i pełną wyzwań współpracę z liderem na rynku energooszczędności w Polsce
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pełne wsparcie sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży i negocjacji
  • opieka podczas etapu wdrożenia do pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • własna działalność gospodarcza
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • zdolność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B lub D2D minimum 1 rok
  • osiąganie założonych celów

Prezentacja firmy

Jesteśmy autoryzowanym partnerem lidera na rynku energooszczędnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka, Praca Analityka