Kierownik Projektu

HRK S.A.

Żywiec, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik ProjektuMiejsce pracy: Żywiec

Zadania:

  • Zarządzanie procesem budowy obiektu szpitalnego,
  • Nadzorowanie wieloosobowego zespołu i robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót
  • Reprezentowanie pracodawcy w bieżących kontaktach z klientem
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • Kontrolowanie założeń budżetowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5-6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy budowie szpitali - warunek konieczny
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa do kierowania robotami budowlanymi
  • Znajomość technik negocajcyjnych
  • Komunikatywność, umiejetność motywowania pracowników
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.