Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

• Kompleksowe zarządzanie projektami związanymi z realizacją prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych w zakresie technicznym i finansowym;

Od kandydatów oczekujemy:

  • • Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na samodzielnych stanowiskach związanych z realizacją procesów budowlanych;
  • • Doświadczenia z zakresu prowadzenia robót budowlanych, jako inżynier/kierownik budowy/kierownik projektu/inspektor nadzoru
  • • Wykształcenia wyższego technicznego branży HVAC / konstrukcyjno-budowlanego / elektrycznego;
  • • Znajomości procedur administracyjnych związanych z realizacją prac budowlanych;
  • • Dobrej znajomości oprogramowania MS OFFICE, MS PROJECT;
  • • Bardzo dobrej, praktycznej znajomość zasad kosztorysowania – oprogramowanie NORMA;
  • • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • • Samodzielności, dyspozycyjności, asertywności, zdecydowania
  • • Posiadania uprawnień budowlanych projektowych lub wykonawczych w branży sanitarnej

Oferujemy:

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Pracę w firmie o stabilnej pozycji w swojej branży;
  • • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie