Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora budowlanego. Obecnie dla wiodącej firmy na rynku poszukujemy doświadczonych Kandydatów/ek na stanowisko Project Managera, odpowiedzialnego za realizację projektów infrastrukturalnych.

kierownik projektu

Nr ref.: 39890
Praca stała
Lokalizacja: mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Planowanie zasobów związanych z projektem
  • Kierowanie realizacją projektu zgodnie z ustalonym zakresem, harmonogramem, budżetem
  • Zarządzanie umowami z dostawcami i podwykonawcami
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, zużyciem materiałów, narzędzi i sprzętu niezbędnych do realizacji projektu
  • Koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami firmy

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związane z kierowaniem lub koordynowaniem projektami infrastrukturalnymi opartymi o FIDIC
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w budżetowaniu i przygotowywaniu harmonogramów
  • Umiejętności przywódcze oraz nastawienie na realizację zadań
  • Umiejętność zarządzania projektami, a także organizacja własnej pracy
  • Asertywność , otwartość oraz umiejętność budowania swojego autorytetu przez właściwą postawę
  • Prawo jazdy kat. B
  • Angielski na poziomie B2

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)