Opis stanowiska pracy

  • Koordynacja, planowanie oraz organizacja wszystkich kroków projektu tłumaczeniowego od początku do końca
  • Dotrzymywanie terminów
  • Nadzór nad każdym etapem tłumaczenia/korekty/zapewnienia jakości
  • Zarządzanie budżetem projektu (marża)
  • Podstawowa księgowość
  • Współpraca z pozostałymi działami VeroLingu
  • Planowanie regularnych badań zadowolenia klienta
  • Audyt kompletności projektu
  • Efektywna komunikacja zarówno z klientami, jak i dostawcami

Wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej, a co za tym idzie — zapewnienie należytej finalizacji projektów w Biurze Tłumaczeń VEROLING
  • Efektywne zarządzanie czasem
  • Dążenie do nauki nowych rzeczy, gotowość do podejmowania wyzwań i zorientowanie na sukces
  • Wielozadaniowość i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Płynny angielski (doskonała znajomość w mowie i piśmie)
  • Doskonała umiejętność komunikacji oraz negocjacji
  • Ukierunkowanie na usługi
  • Kreatywność oraz umiejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań
  • Dużym plusem jest znajomość innych języków obcych (poza angielskim)

Prezentacja firmy

Klienci Biura Tłumaczeń VEROLING to duże międzynarodowe spółki oraz wyma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta