Kierownik Projektu

Klient infoPraca.pl

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres głównych obowiązków:

  • Bieżące zarządzanie projektem budowlanym zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu, wymaganiami klienta i zapewnienie jego terminowego wykonania zgodnie ze standardami jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska przyjętymi w CFE Polska
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem, udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesu (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami, itp.)
  • Koordynacja prac zespołu zaangażowanego w realizację projektu i bieżące wsparcie dla kadry inżynierskiej w kwestiach związanych z realizacją projektu w odniesieniu do współpracy z inwestorem oraz z podwykonawcami
  • Bieżące zarządzanie budżetem budowy
  • Tworzenie raportów dotyczących stanu zaawansowania realizowanego projektu i robót oraz aktywny udział w kontroli budżetowej
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, prawną i finansową projektu
  • Rozliczenie końcowe budowy i przygotowanie obiektu do przejęcia przez serwis gwarancyjny

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – kierunek budownictwo
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisk, w szczególności w realizacji obiektów handlowych
  • Doświadczenia, popartego sukcesami, w prowadzeniu negocjacji z klientami i podwykonawcami oraz w sporządzaniu wycen
  • Bardzo dobrej znajomości procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych, finansowych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi
  • Zorientowania na wyniki, skuteczności i przejrzystości w działaniu oraz postępowania zgodnie z etyką zawodową
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i logicznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego i/lub francuskiego pozwalającego na swobodną komunikację
  • Mobilności geograficznej, gotowości do odbywania podróży służbowych

Prezentacja firmy

Firma z branży Inżynierii budownictwa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie