Opis stanowiska pracy

- zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej,
- nadzór nad jakością, terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
- tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,
- analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
- koordynacja pracy własnego zespołu i podwykonawców,
- sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie,
- nadzór na wykonywanymi w ramach projektu zadaniami,
- nadzór nad zamówieniami i zakupami,
- bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- 3-letnie doświadczenie na stanowisku,
- znajomość obsługi pakietu Office,
- kreatywność, zaangażowanie, umiejętność prowadzenia negocjacji, dyspozycyjność, uczciwość.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Instalacyjne \\\"PRIM\\\" SA w Ełku zostało zało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny do 3 miesięcy, później umowa terminowa lub na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie