Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria sanitarna, energetyka cieplna, mechanika
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność kosztorysowania, samodzielność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,
  • doskonała umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy, nadzorowanie,
  • kierowanie, koordynowanie oraz kontrola aktywności podwykonawców zgodnie
  • z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem prac
  • i przepisami BHP
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • znajomość branży instalacji przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia - budowlane lub do kierowania robotami budowlanymi
  • w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych,
  • wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań i szans na rozwój pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)
  • i płacy oraz niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma INSS-POL Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie