IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje:

Kierownik projektu

Opis stanowiska

Kierownik projektu jest odpowiedzialny za wykonanie całości projektu i jest kontaktem dla zespołów realizacyjnych usługi oraz innych organizacji.

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie i nadzór nad projektami,
  • Udział w przygotowaniu oferty w zakresie harmonogramu, ocen ryzyka, kosztów (IPIS, RPIS) i planowanych zasobów (ludzkich i sprzętowych),
  • Określanie zakresu i planu projektu oraz zadań do realizacji,
  • Planowanie i koordynacja pracy zespołu, ustalanie priorytetów, zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie,
  • Kontrola budżetu zgodnie z umową i założeniami,
  • Prowadzenie dokumentacji projektu oraz raportów z przebiegu realizacji projektu zgodnie z wymaganiami jakościowymi, prezentacja wyników.

Wymagania

  • Znajomość metodologii PMI, CIP (Contract Implementation processes),
  • Znajomość procesów implementacyjnych,
  • Min. rok doświadczenia w kierowaniu projektami,
  • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata),
  • Mile widziane uprawnienia budowlane,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność mobilizacji zespołów,
  • Przedsiębiorczość,
  • Komunikatywność,
  • Elastyczności i otwartość na zmiany,
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
  • Determinacja i orientacja na cel,
  • Umiejętność organizacji pracy i kontroli zespołu (audyty).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.