Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu zatrudni Kierownika Projektu.

Wymagania:

  • uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej bez ograniczeń
  • AutoCad, inne programy wspomagające projektowanie
  • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu projektów na etapie projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu
  • doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów architektonicznych budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • umiejętność definiowania zakresów oraz terminów realizacji na bazie harmonogramu oraz negocjacji z podwykonawcami
  • doświadczenie w koordynacji międzybranżowej projektu i w ramach nadzoru autorskiego na budowie

Prezentacja firmy

Biuro Architektoniczne AP Szczepaniak Sp.z o.o.sp.k. o ugruntowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura