Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Kierownik Projektu (SAP)

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Projektu

Głowne obowiązki:
  • Zarządzanie średnimi i dużymi projektami międzynarodowymi z zakresu wdrożeń Systemów SAP, kontrola oraz monitoring realizacji
  • Aktywne zarządzanie oraz utrzymanie jakości dostarczanych rozwiązań,
  • Rozwój i utrzymanie harmonogramów, przydzielanie i monitorowanie zasobów
  • Zapewnienie odpowiedniego zarządzania czasem,
  • Zapewnienie odpowiednich estymacji finansowych,
  • Raportowanie postępów, realizacji KPI i innych niezbędnych parametrów.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pochodne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Project Manager w obszarze SAP,
  • Bardzo dobra znajomość metodologii prowadzenia projektów, np.: PMP, PRINCE2
  • Płynna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

KORZYŚCI
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna rozszerzona o opiekę densystyczną
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wewnętrzne inicjatywy oraz miła atmosfera pracy

Numer referencyjny: 2-10-41385/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.